Із шумного міста - в мальовниче передмістя? Варто!


 Останнім часом в Україні стає популярим переїзд на окраїну міста та за його межі. Таку моду українці перейняли в американців та європейців. Якщо раніше надавали перевагу квартирам і то чим ближче до центру, то зараз люди готові щодня їздити, але щоб жити в окремому домі, тихому місці, без сусідів і шуму. Відповідно стала в попиті земля. Скуповують навіть площі від трьох сотих, головне, щоб помістилась будівля з гаражем і було місце на огорожу і мінімальну сауну чи альтанку. Тому продаж ділянок у Львові — дуже вигідна і перспективна штука.

Ще відіграє суттєву роль такий фактор, як ціна. Будуватись виходить набагато дешевше, ніж купити готове, навіть якщо закуповувати буд-матеріали в звичайних не гуртових магазинах і наймати не найдешевші бригади робочих по будівництву та ремонтах. Тим більше, не мусиш підлаштовуватись під запропоноване планування, бо є можливість затвердити практично будь-який проект, який буде зручним і цікавим.

Землю поділяють за цільовим призначенням: під житлову забудову, під ведення садівництва, під багатоповерхову забудову, комерційного призначення і т.д. Воно має співпадати з тим, що Ви на ній плануєте робити (як використовувати). Ціна також відповідно до того міняється. Найдешевшою є ОСГ і неприватизована з обмененими можливостями на зміну цільового призначення; а найдорожчою — комерційна (особливо при магістральних дорогах) та під побудову багатоквартирних будинків.

Розташування і форма також мають влике значення. В межах міста, ще й квадратної (чи наближеної до такої) форми — обійдеться в круглу суму. Якщо ж вона знаходиться за містом — доступніше по фінансах. А якщо ще й вузька і довга — до й взагалі дешево (ну, відносно)!

Комунікації. Є випадки, коли і місце прекрасне, і до міста близько, а на диво дешева земля. В чому ж секрет? Не варто одразу думати, що Вас хочуть обдурити або щось не впорядку з документами! Проблема може бути зовсім в іншому. Наприклад, коли комунікації (газ, вода, світло, каналізація) — дуже далеко від ділянки. Бо тоді в це треба вкласти не аби-яку суму, щоб провести на саму ділянку, і зібрати купу дозволів. Тому, завжди такий нюанс потрібно взнавати одразу.

Львівщина — дуже багата краєвидами, тому кожен клаптик землі буде хорошим для Вашого майбутнього будиночка. Багато лісів і озер подарують Вам казку, як тільки втічете з шумного міста і потрапите в зелене, свіже передмістя. Зовсім інше повітря, зовсім інше відчуття... І, повірте, такий обмін — дійсно вартісний!

 

на страницу со статьями Разное       

на главную       


©ИАЦ ЗКУ 2006-2008
Рейтинг@Mail.ru