перейти на главную ИАЦ ЗКУ
Форум ИАЦ ЗКУ :: Родовые поместья Украины
Всеукраинский форум читателей книг В. Мегре, объединённых идеей о родовом поместье
Ответить на тему
1 + 1 = 4! Відмінності між сексом і любов'ю
Святослав Стеценко
администратор
администратор

Зарегистрирован: 20.04.2006
Сообщения: 1603
Откуда: Киев
Ответить с цитатой
1 + 1 = 4! Відмінності між сексом і любов'ю

На сьогоднішній день, навіть малим дітям відоме слово „SEX”. Але чи знаємо ми, що означає це слово?
Одне з пояснень, котре нам уже давно нав'язують: „sex” – це стать. Тобто, „сексуальне життя” - це статеве життя, процес взаємодії між людьми протилежної статевої приналежності?
Стоп! Під сексуальним життям зазвичай розуміються „інтимні” стосунки. Які зовнішньо подібні до тих, внаслідок яких з'являються діти. Внаслідок „сексуальних” стосунків також часом народжуються діти, але це „побічне явище”. Часто як „ускладнення”, яке так і називають – „зальот”. Метою „сексуальних” стосунків є перш за все не діти, а задоволення особистої хтивості. Причому задоволення тільки фізичне, від „статевого акту”.

Але ж взаємодія між людьми протилежних статей відбувається значно ширше. А окрім фізичної взаємодії постійно відбувається взаємодія на емоційному, інтелектуальному, духовному та інших рівнях.

Так що ж таке SEX? Походить це слово з древньоєврейської мови та до сих пір співзвучне з англійським словом six. І древньоєврейське, і англійське слово означає „шість”, просто в древньоєврейській мові не було знаків, котрі зображали б голосні звуки тому була можлива різниця в тому як прочитане слово. Древньоєврейське слово означало цифру 6 і відповідну шосту заповідь „не чини перелюбу”, або „не прелюбодійствуй”, або ж просто „не впадай в блуд”, „не блуди”. Звідси ж сьогоднішнє „не блядуй”. У слові „блᾈдЪ” („бл дЪ”) старослов'янська буква мала читатися як „у” (її читання змінювалося відносно того закритий чи відкритий склад).

Тобто, слово „sex” означало порушення шостої заповіді „не блуди”! Цим словом ідентифікували стосунки заради задоволення хтивості, подружньої зради. Тому, коли сексуальними стосунками називають усі інтимні контакти, то це просто підміна одних понять іншим. А підміна понять кохання, любов, подружні відносини та багато інших словом sex веде до нівелювання сімейних, родинних цінностей, зниження їхньої вартості до звичайної хтивості!

Слово sex я навмисне пишу латинськими літерами, щоб підкреслити чужорідність цього слова та явища для нашого народу. Коли під час Другої Світової війни німецький гінеколог оглядав наших дівчат в концтаборі, то прийшов до висновку, що майже усі дівчата віком до 19 років були незаймані. Після такого спостереження він звернувся до Гітлера з порадою „якнайшвидше вести переговори про відновлення миру, так як перемогти народ з такими морально-етичними нормами неможливо.” Тож слова „в нашій країні сексу нема” під час одного з перших телемостів СРСР-США були цілком серйозною, але незрозумілою заявкою для західного суспільства. Суспільства, для якого так і залишиться „загадка слав'янської душі”, так як неможливо їм зрозуміти і осягнути усю її широту і глибину. Народжений повзати літати не може!

Ото ж інтимні стосунки подружньої пари, коли в атмосфері любові зачинається нове життя нічого спільного з sexом не мають!
Стосунки між людьми можуть бути самі різноманітні, наслідком яких може бути чи то дисертація, чи то спечена буханка хліба, чи космічний корабель. Те ж можна сказати і про стосунки між чоловіком і жінкою. У більш вузькому значенні наслідком взаємодії чоловіка і жінки передбачаються діти, мінімальна кількість яких у наших предків рахувалася 4. Двоє як дань роду чоловіка (у нього ж двоє батьків) та двоє як дань роду жінки. Це як повернення боргу, виконання священного обов'язку перед родом. А для привнесення в цей світ більшого ще 4+1. Така середня кількість дітей ще 50-100 років тому спостерігалася у наших родинах.

Що ж відбулося згодом? Чому так різко впала народжуваність в наших родинах? Чому такий великий відсоток розлучень?
Поступова переорієнтація на підміну родових традицій та духовно-етичних цінностей задоволенням хтивості. Підміна понять любов, ніжність, лагідність, сімейні стосунки та ще багато інших одним єдиним словом „sex”. Ось що ми маємо наслідком „сексуальної” революції. Підміна дуже складного багаторівневого процесу метою та наслідком якого є народження здорового як фізично так і духовно потомства, продовження роду простим актом задоволення хтивості, який зазвичай не ставить своєю метою продовження роду, а якщо і дає якісь наслідки то це брудна білизна та венеричні захворювання. Якщо любовні стосунки передбачають взаємодію на усіх енергетичних рівнях, то „сексуальні” призводять тільки до колосальних енергетичних затрат організму. Процес ради процесу. Процес, від якого не чекають ніяких результатів-наслідків. Тобто, по великому рахунку любий „сексуальний” контакт це звичайнісінький онанізм, мастурбація. Різниця тільки в тому, хто використовується в якості „руки”.
Крім того, гармонійний розвиток любовних (сімейних) стосунків передбачає моногамію, яка природна у цьому випадку. Моногамія і тільки моногамія природна для гармонійних любовних (сімейних) стосунків. Само собою зрозуміло, що коли потрачені час, зусилля на те, щоб підняти до якогось рівня стосунки, то глупо відволікатися, витрачати сімейну енергію "на ліво", на задоволення хтивості. Це як вибудувати будинок та замість того, щоб його облаштувати і жити у ньому - вирішити будувати з початку і жити у землянці.
На противагу любовним (сімейним) стосункам у сексуальних стосунках моногамія це щось нереальне, тому що бажання задоволення хтивості постійно росте і потребує нових і сильніших фізичних відчуттів, відчуття "новизни".

Тобто, у процесі розвитку любовних стосунків ріст відчуттів іде по шляху витончення, налаштовування гармонії (ладу) між чоловічими та жіночими енергетичними центрами на все вищих і вищих рівнях, їх розкриття і відповідно накопичення енергій все тонших (вищих) вібрацій. А у процесі сексуальних стосунків відбувається тільки постійне витрачання дорогоцінної життєвої енергії, а так як вони по природі своїй полігамні, то відбувається ще й безконтрольний та непотрібний обмін генетичною інформацією - телегонія.

Усі, хто доводять нереальність телегонії, закривають очі на очевидні факти, котрі зустрічаються навколо нас. Кожен може пригадати, коли хтось дивлячись на чиїхось дітей з подивом зауважував, що вони подібні на сусіда, кума та інше, але ніяк не на рідного батька. В літературі та кіно описані маса фактів, коли від "білої" мами народжувалася дитина-негр, а потім виявлялося, що дівчина мала раніше зносини з негром. Тобто, під час статевого акту відбувається обмін генетичною інформацією. Причому, обмін цей відбувається не тільки на фізичному рівні, а тому від нього не захистять ніякі "застережні" засоби. Більше того, після такого контакту люди стають пов'язані між собою на кармічному рівні на все життя і тому вчинки та думки одного "партнера" мають вплив на життя іншого, хоч вони уже давно можуть навіть не пам'ятати один одного.

Якщо ми звернемося до таких давніх джерел як Дао кохання, Кама Сутра та Тантра кохання, то ми побачимо, що там йдеться про процес спілкування на усіх рівнях (фізичний, емоційний, інтелектуальний, духовний) та з кимсь одним, постійним, тобто чоловіком чи дружиною. Більше того, там даються рекомендації як трансформувати цей процес спілкування з енергозатратного на процес, котрий навпаки енергію накопичує, акумулює силу. Це призводить до посилення енергетичного запасу як чоловіка так і жінки, до покращення їхнього здоров'я, розумових, інтелектуальних та духовних можливостей.

Ось, наприклад, що говориться в " Дао Кохання" та "Чарака Самхіта":
«Жёлтый император сказал: «Я хочу слышать, каким будет результат, если будешь двигаться (заниматься любовью), но не терять(семени)?».
Простая женщина ответила: «Если ты будешь двигаться, но не будешь терять, то твоя жизненная сила и энергия увеличатся. Если снова будешь двигаться, но не будешь терять, твои уши и глаза станут более чувствительными. Если и в третий раз ты будешь двигаться, но не будешь терять, тебя покинут все болезни. Если и в четвёртый раз ты будешь двигаться, но не будешь терять, то пять твоих внутренних органов(печень, сердце, селезёнка, лёгкие и почки) придут к умиротворению. Если и в пятый раз ты будешь двигаться, но не будешь терять, твоя кров с новой силой потечёт по венам. Если и на шестой раз ты будешь двигаться, но не будешь терять, твои талия и спина укрепятся и наполнятся силой. Если и на седьмой раз ты будешь двигаться, но не будешь терять, твои ягодицы и бёдра не сказано укрепятся. Если и на восьмой раз ты будешь двигаться, но не будешь терять, твоё тело начнётсветиться. Если и на девятый раз ты будешь двигаться, но не будешь терять, ты не утратишь своего долголетия. Если и на десятый раз ты будешь двигаться, но не будешь терять, ты сможешь говорить с богами».

Средняя часть этого совета говорит о необходимости уменьшения внутреннего словесного осмысления своих действий до уровня, когда это не препятствует эмоциональной близости мужчины и женщины, объединению их жизненных сил и достижению одухотворённого сознания.
Объясняя последнюю часть, Чарака Самхита говорит: «Пока дыхание действует, семя также пребывает в движении. Корда дыхание прекращает двигаться, семя неподвижно...Когда дыхание движется, разум также пребывает в движении; корда дыхание прекращает двигаться, разум становится неподвижным».

Знаменитый даосский врач Сунь Сю-Мо, родившийся в 581г. До н.э. и проживший 101 год, считал, что если мужчина может заниматься Любов’ю сто раз без семяизвержения, то он может прожить долгую жизнь. Он утверждал, что когда чжин(сущность, или семя) мужчины станет недостаточным, мужчина станет больным, а с исчерпыванием семени - умрёт. Сунь знал, что многие мужчины не могут достичь этого идеала, потому установил болем простое правило, котрому может следовать большинство мужчин: «Мужчина также может прожить здоровую и долгую жизнь, если он будет поддерживать частоту потери семени в сношениях по 2ежемесячно или по 24 ежегодно. Если он будет в тоже время уделять внимание здоровой пище и упражнениям, он сможет обрести долголетие». (перев. Ишихара и Леви; см. Луис В.Милдмэн «Мистическийсекс»,с.97-98.«София»,Киев,1996)
Підміна понять любов, ніжність, лагідність, сімейні стосунки та ще багато інших одним єдиним словом „sex” призвела до нівелювання сімейних цінностей, родових традицій. Це в свою чергу є причиною такої невеликої кількості гармонійних сімей. Тому і розпадається така кількість сімей, тому такий високий відсоток розлучень. Коли метою створення сім'ї ставиться задоволення своїх бажань, хтивості йому передує знайомство для спільного проведення часу, відпочинку(на дискотеці, вечоринках, концертах і т.д.) Тоді відчуття гармонії, любові між партнерами виникає внаслідок взаємодії їхніх найнижчих енергетичних центрів, найнижчих вібрацій. Тому тільки но постає щонайменша проблема, котра вимагає наявності більш вищих вібрацій, вищих енергетичних центрів в таких сім'ях починаються розлади та згодом вони розпадаються. Тому, як не дивно, сім'ї створені „з розрахунку” зазвичай надійніші так як їхньому створенню передувала взаємодія більш вищих вібрацій ніж вібрацій фізичного задоволення (енергетичного центру, що в районі сонячного сплетіння).

А найміцнішими сім'ями являються сім'ї, котрі створені на основі духовної єдності, єдності морально-етичних засад та спільних духовних цілей у житті так як в такому разі відбувається взаємодія на усіх енергетичних рівнях людини. Результатом їхніх стосунків є не тільки діти, не тільки особистий духовний ріст, але й серйозний вклад у ріст усього суспільства в цілому. Зазвичай вони ведуть активне соціальне життя та на перших місцях в системі цінностей у них є над особистісні цінності, тобто задоволення потреб країни, народу, роду, а уже потім особистих.
Істинної насолоди кохання досягають лише ті подружні пари, котрі оволоділи своїми статевими енергіями і досягли довершеного єднання їхніх жіночої та чоловічої сутностей (Інь та Ян, Ха та Тха, Іда та Пінгала). Якщо чоловік та дружина хоча б один раз відчують радість такого кохання, то примітивний рівень (sex) їм буде абсолютно скучний, нецікавий та примітивний. Звичайно це найкраща гарантія подружньої вірності так як після цього ніякого шансу для зради, блуду нема.

У випадку справжнього злиття чоловічої та жіночої сутностей (Ян та Інь) подружня пара насолоджується любов'ю безмежно. Вони кохають кожною клітиною свого тіла (а тільки статевими органами). І власне таке всеохоплююче кохання і породжує дітей зі світлими, добрими, великими душами – великодушних людей! Та й сім'ї були відповідно великими, тобто з великою кількістю великодушних дітей. Отож, коли мене питають чи отримую я допомогу по багатодітності, то я відповідаю ні! У мене нормальна сім'я з чотирма малими дітьми. Тому я ще можу комусь допомогти, так як допомагати треба тим, у кого мало дітей або ж їх немає.

Славолюб (Юрій Богач)
0265@ukr.net
Посмотреть профильОтправить личное сообщениеОтправить e-mailПосетить сайт автора
Владислав -архитектор
Интересующийся

Зарегистрирован: 26.09.2010
Сообщения: 15
Откуда: Киев
Ответить с цитатой
Я читал и прозревал оттого как нам нагло вдалбливают ложные образы(это я про sex)
Теперь мне ясно и понятно-sex и секс. растройства-это близнецы-братья!

А вот как понять слово интим!? ---ведь оно-то тоже не очень образно понятно?- буду рад получить ответ.
Посмотреть профильОтправить личное сообщениеОтправить e-mailПосетить сайт автораYahoo Messenger
garik
* * *

Зарегистрирован: 23.10.2010
Сообщения: 1
Откуда: г.Мариуполь
Ответить с цитатой
Здравствуй Wink Интересная и полезная информация.
Очень интересно узнать - как можно заниматься сексом двигаясь, т.е (физически) не теряя семени)
Может я не так понял?
С уважением, спасибо)
Посмотреть профильОтправить личное сообщениеОтправить e-mail
frosya
* * *

Зарегистрирован: 13.11.2016
Сообщения: 4
Ответить с цитатой
хорошо написано. прям задумалась)
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Саманта
* * *

Зарегистрирован: 01.12.2016
Сообщения: 7
Откуда: Киев
Ответить с цитатой
уважение должно быть, вот тога можно говорить о любви
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Mendes
Интересующийся

Зарегистрирован: 06.11.2016
Сообщения: 37
Ответить с цитатой
Можно, конечно, человека любить. Но если нет секса, то такая любовь быстро проходит. Это аксиома. Не зря многие жёны уходят из-за того, что у мужа ослабла потенция и в семье нет элементарного -секса. Знаю по себе, с возрастом не всегда всё получается. Но, чтоб сохранить семью, то стал покупать на http://shop-viagra.com.ua/ препараты для повышения эрекции. В семье теперь всё хорошо.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Karven
Интересующийся

Зарегистрирован: 24.02.2017
Сообщения: 22
Откуда: Киев
Ответить с цитатой
Mendes писал(а):
Можно, конечно, человека любить. Но если нет секса, то такая любовь быстро проходит. Это аксиома.

Бред. Любовь это не секс, а если в вашем понимании эти понятия коррелируют друг с другом, то я вам сочувствую. Любовь это, в первую очередь, уважение.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Yan Keryaev
* * *

Зарегистрирован: 25.02.2017
Сообщения: 3
Ответить с цитатой
Но секс без любви теряет всю силу и мощь тех чувств, которые можно ощутить любя
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Mendes
Интересующийся

Зарегистрирован: 06.11.2016
Сообщения: 37
Ответить с цитатой
Ой попиздите тут, разбрызгивая слюнями.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Светик1
Интересующийся

Зарегистрирован: 14.06.2016
Сообщения: 24
Ответить с цитатой
Интересно..
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Нашел хорошую компанию которая предоставляет такую услугу как
filrerangonf1975
* * *

Зарегистрирован: 30.12.2017
Сообщения: 3
Ответить с цитатой
Нашел хорошую компанию которая предоставляет такую услугу как установка системы контроля управления доступом
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
ollik
* * *

Зарегистрирован: 30.11.2017
Сообщения: 5
Ответить с цитатой
Yan Keryaev писал(а):
Но секс без любви теряет всю силу и мощь тех чувств, которые можно ощутить любя

но иногда для разрядки не повредит
любовь сложное чувство его трудно испытать, симпатия да, любовь сложно
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Lelik
* * *

Зарегистрирован: 30.11.2017
Сообщения: 5
Ответить с цитатой
разрядка хорошо, без нее не выжить
особенно когда серьезных отношений нет, а так нужна физика, ну вот что поделать... надо как о отвлекаться
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Genya
Интересующийся

Зарегистрирован: 04.03.2017
Сообщения: 28
Ответить с цитатой
секс и без любви хорош, кто так не считает, то откровенно врет, потому что это естественная необходимость, таковы реалии. Нет девушки рядом, нет любви, так нужно искать простую легкую физическую утеху. Недавно были с друзьям в Одессе, вот где нам повезло, нашли сайт в поисковике индивидуалки Одесса, там все девочки как на подбор. Каждый нашел себе утешение. Все реально, девочки такие же идеальные как и на фото. Удовольствие и блажь.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Обратите внимание на этот сайт, там очень много качественной сантехники в том числе и сифоны и трапы
ronerenva1984
* * *

Зарегистрирован: 07.12.2017
Сообщения: 3
Ответить с цитатой
Обратите внимание на этот сайт, там очень много качественной сантехники в том числе и сифоны и трапы https://trojnik.ua/ru/catalog/sifony-i-trapy.html
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
1 + 1 = 4! Відмінності між сексом і любов'ю
 Ответить на тему  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете добавлять приложения в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме
Часовой пояс: GMT + 3  
Страница 1 из 2