Наливна ванна. Реставрація наливним методом.


Наливна ванна. Реставрація наливним методом.

У період кризи нові ванни доступні далеко не всім верствам населення. До прикладу ціна чавунної ванни коливається в діапазоні від восьми тисяч гривень до двадцяти однієї тисячі. Також далеко не кожен погодиться переробити всю ванну кімнату, включаючи дверні відкоси, плитку, сантехніку і т.д. заради заміни однієї ванни. Таким чином, реставрація ванн часто залишається єдиним правильним виходом із ситуації.

Скептики вважають, що нову ванну ніщо не замінить. Однак існує спосіб, що дає подібний ефект це наливна ванна.

В даний час широко відомі і добре зарекомендували себе такі способи оновлення ванн, як емалювання і установка в стару ванну акрилового вкладиша. Однак ці два способи істотно поступаються новій, сучасній технології наливної ванни.

Стінки і дно ванни покривають шаром рідкого акрилу товщиною 4-6 мм робота триває від 3-х до 5-ти годин. За рахунок цієї обробки ванна набуває первозданного глянцевого вигляду.

Переваги наливної ванни перед іншими способами реставрації:

Довгий термін служби: 15-20 років.
Ціна дешевше, ніж у акрилового вкладиша.
Ліквідовує наслідки найважчих ушкоджень (глибокі тріщини, відколи)
Завдяки товстому шару заповнюються всі тріщини і вибоїни. Ванна виглядає як нова з блискучою рівною глянцевою поверхнею.
Надійний товстий шар покриття не дозволяє утворюватися тріщинам.
Час висихання – дві доби, на відміну від емалювання, після якого ванною не можна користуватися чотири доби до повного висихання.

Вже 8 років наливна ванна є пріоритетним методом реставрації в послугах, що надаються компанією «Реставратор». У своїй роботі ми використовуємо словенський матеріал "Пластол", а також німецький затверджувач.  Перевага даного матеріалу перед його російськими аналогами полягає в тому, що поверхня не стає мікропористою і з часом не жовтіє. Всім бажаючим отримати довгостроковий і якісний результат ми рекомендуємо реставрувати ванну виключно способом наливна ванна за німецькою технологією.Компанія "Реставратор" розпочала свою роботу в 2006 році. До цього всі наші майстри вже мали самостійний досвід роботи в сфері побутових послуг. Ми працюємо в усьому західному регіоні Україна, а саме реставрація ванн Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ, Хмельницький, Рівне, Луцьк.


Ми наведемо Вашу ванну кімнату в повний порядок! Заходьте на наш restavrator.te.ua
на страницу со статьями Разное 9       

на главную       


©ИАЦ ЗКУ 2006-2008
Рейтинг@Mail.ru